Dekoracyjny beton architektoniczny na ścianę PANDOMO® Wall

PANDOMO® Wall sprawia że ściany stają się stylowym elementem wystroju wnętrza. Nadaje ścianom kreatywnego wyglądu poprzez możliwość uzyskania powierzchni szlachetnych i jednolitych, lśniących lub matowych, stwarza niepowtarzalne wrażenie optyczne.

Dekoracyjna masa szpachlowa na ścianę PANDOMO Wall stanowi doskonały sposób na efektowne, niepowtarzalne i trwałe wykończenie powierzchni. To jeden z najmodniejszych trendów w aranżacji wnętrz. Dzięki wyrafinowanej dekoracji ścian pomieszczenie samo w sobie będzie wywierało doskonałe wrażenie.

PANDOMO Wall wykonany jako efekt betonu architektonicznego nadaje wnętrzom specyficzny i niepowtarzalny klimat. Wykorzystując PANDOMO Wall, można projektować powierzchnie z różnorodnością odcieni, które uzyskuje się dzięki specjalnie tworzonej, nierównomiernej teksturze, nieco zmieniającej swój wygląd wraz ze światłem. W zależności od tego, jaki efekt chcemy osiągnąć, możemy zdecydować się na wykończenie surowe z chropowatą strukturą lub szlachetne, bardziej gładkie i jednorodne imitujące stiuk. Bez względu na to, jaki wybierzemy styl wykończenia, z PANDOMO Wall można z łatwością osiągnąć zadowalające efekty.

Używając kolorów z szerokiej palety RAL, bez problemu uda się nadać wnętrzu wyjątkowy wygląd zgodnie z własnymi preferencjami. Udoskonalenie betonu dekoracyjnego na ścianę pod względem kolorystyki jest również możliwe dzięki 30 dostępnym opcjom z broszury kolorów PANDOMO. Co więcej, wszystkie dostępne kolory mogą być modyfikowane, aby osiągnąć najbardziej spersonalizowany rezultat. Można więc postawić na beton w tonach szarości, które podkreślą minimalistyczny, niemal industrialny klimat pomieszczenia, lub zdecydować się na barwną formę z ziemistą fakturą, zyskując ciepłą, śródziemnomorską atmosferę. Możliwości są właściwie nieskończone. Ściana może być jednokolorowa lub prezentująca zestawienie kilku odcieni z broszury – np. w ramach dwukolorowej struktury, w której barwy przenikają się poprzez widoczne przetarcia. Dekoracyjna masa szpachlowa na ścianę PANDOMO Wall okaże się zatem idealna do tworzenia wnętrz o indywidualnym charakterze, w wielu różnych stylach.
Ściany pokryte PANDOMO Wall nie tylko wyróżniają się wyjątkową estetyką, ale są również niezwykle funkcjonalne. Po impregnacji z wykorzystaniem preparatu olejowego uzyskujemy powierzchnie wolne od zanieczyszczeń a wszelkie zabrudzenia można po prostu zmyć.

Dekoracyjna masa szpachlowa PANDOMO Wall przeznaczona jest do stosowania wewnątrz pomieszczeń i została specjalnie zaprojektowana w taki sposób, aby spełniała wysokie wymagania dotyczące nowoczesnego sposobu wykończenia wnętrz – zarówno pod względem wyglądu, jak i samego procesu wykonawczego. Masa jest łatwa w przygotowaniu i szybka w obróbce. Dzięki zawartości cementów polimerowych jest też znacznie twardsza niż zwykłe szpachlówki dekoracyjne i odporna na uszkodzenia, można ją też stosować do wykończenia sufitów.

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat danych technicznych, zapraszamy do kontaktu.

Realizacje:

Produkty

PANDOMO® W1

Opis produktu

 • Do kształtowania powierzchni ścian i sufitów
 • Do wewnątrz
 • Na bazie cementu modyfikowanego polimerami
 • Szybko twardnieje i wysycha
 • Wolna od naprężeń i bez tendencji do tworzenia rys i pęknięć w dowolnej grubości warstwy
 • Łatwa w stosowaniu – nakładanie/dogładzanie
 • Doskonała przyczepność do wszelkich podłoży
 • Wysoka wydajność

Zakres stosowania

Wykonywanie reprezentacyjnych, kreatywnie tworzonych powierzchni w takich miejscach jak np.: sklepy, restauracje, kawiarnie, na powierzchniach wystawowych oraz w mieszkaniach prywatnych itp.

PANDOMO® W3

Opis produktu

 • Barwiona, dekoracyjna masa szpachlowa do kształtowania powierzchni ścian i sufitów, na bazie cementu modyfikowanego polimerami
 • Barwiona w masie, kolor 10/3.1.
 • Szybko twardnieje i wysycha
 • Wolna od naprężeń i bez tendencji do tworzenia rys i pęknięć w dowolnej grubości warstwy
 • Do wewnątrz

Zakres stosowania

Wykonywanie reprezentacyjnych, kreatywnie tworzonych powierzchni w takich miejscach jak np.: sklepy, restauracje, kawiarnie, na powierzchniach wystawowych oraz w mieszkaniach prywatnych itp. W celu ochrony powierzchni i równoczesnej intensyfikacji kolorów wymagane jest użycie oleju PANDOMO® SP-SL. Nadaje się do suchych pomieszczeń np. domowych łazienek i toalet.

PANDOMO® W3 nie nadaje się do stosowania w strefach bezpośredniego naporu wody np. pod natryskami.

Pliki do pobrania

Karty Techniczne

Karty Charakterystyki

Broszury